Novinky podzimu

Nastal podzim – co je u nás nového? Jak jste si možná všimli, zejména ti, s kterými se potkávám na facebookovém profilu https://www.facebook.com/psycholozkavbrne/, podzim je pro autory knížek tak trochu ve znamení besed, přednášek a dalších akcí. Proběhly besedy v Jevíčku, mohli jsme se potkat v Havlíčkvě brodě na knižním veletrhu a kdo bude na Festivalu Fantazie Speciál v Chotěboři, natrefí na mě i tam. Pozvánky byste měli najít na Facebooku. Opět platí, že na vzdálené besedy bohužel nemám moc kapacitu jezdit, ač mě to mrzí.

 

Knižní veletrh Havlíčkův Brod:

Rekonstrukce cesty před domem na Veselé 5 pomalu končí, chápu, že bylo pro některé z vás (zejména pro rodiče autistů a děti s PAS samotné) náročné chodit sem občas pod ramenem bagru, občas těsně vedle řezačky kamene, a díky všem, kdo vydrželi. 🙂 Budeme mít pod domem stromy a dlažební kostky a už co nevidět tu bude zase klid.
Takhle to tady vypadalo před pár dny:

Dlaší věcí je rozšíření naší knižní řady Má to háček – právě vyšla knížka Ivony březinové, která sem spadá – jmenuje se Ňouma z Áčka a doslov na konci jsem psala já. Další dvě fotky jsou taky z veletrhu.