Kontakt

Pracuji v centru Brna, pár kroků od Náměstí svobody.

Adresa:
Mgr. Petra Štarková, Soukromá psychologická praxe
Veselá 199/5 (3. patro)
602 00 Brno

 

Mobil: 608 40 50 71

Je však lépe se ozvat mailem nebo napsat SMS, mobil při práci častěji nezvedám nebo mám vypnutý.)

Mail: petra.starkova@gmail.com

IČ: 45562725

Datová schránka: 8nikktb

 

Číslo účtu: 1094373063/0800

(Jako variabilní symbol prosím uvádějte své jméno a typ služby, případně číslo faktury. Konzultace můžete platit předem, z alecké posudky dle dohody a faktury, jejíž číslo je uvedeno v posudku.) Platit u mne je možné kromě hotovosti také kartou přímo v mé pracovně, pomocí terminálu SumUp.

 

A jak se ke mě dostanete? Je to budova prakticky vedle Špalíčku, vchod je vpravo od obchodu s hudebními nástroji  a vlevo od restaurace. Dole je recepce, kde se můžete ohlásit, hned vedle ní je výtah kterým vyjedete do 3. patra a tam už mne najdete.

Na první fotce je schodiště, kudy projdete k domu s mým pracovištěm (vlevo). Schody a průchod vedou od uličky mezi parkovacím domem Domini a hotelem International. Parkovat tedy můžete buď v tomto parkovacím domě nebo na parkovišti před hotelem. Je to prakticky zezadu naší budovy, z přední části sem nemá smysl přijíždět, ani to bez výjimky na průjezd centrem vpodstatě není možné.

 

Druhá fotka – průčelí budovy Veselá 5. Foceno z průchodu z průchodu z Náměstí Svobody, nad hlavou v této chvíli máte kanceláře Komerční banky. Vchod do budovy je mezi obchodem s hudebními nástroji a restaurací.